Av. Nuri ÖZDEMİR

Yabancı Dil: İngilizce

Baro: Antalya Barosu 
Baro Sicil No: 6693
E-posta: [email protected]

Hakkında:

1995 Sivas doğumludur.

Anadolu Öğretmen Lisesinde eğitimini takiben 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimine başlamış, hukuk eğitimini 2017 yılında tamamlamasının ardından Ankara Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamıştır.

Avukat Nuri ÖZDEMİR 2019 yılında Uzlaştırma eğitimini tamamlamış, bununla birlikte Avukatlık Kanunu 35/A Uzlaşma Eğitimini almış bulunmaktadır. Üniversite hayatında ODED (Orta Doğu Görme Engelliler Derneği)’nde aktif bir şekilde rol almıştır.

Kızılay derneğinin sertifikalı ilk yardımcıları arasında olan Nuri ÖZDEMİR  ayrıca tıbbi uygulama hataları – malpraktis davaları, sözleşme hazırlama ve inceleme teknikleri konulu seminerlere ilişkin sertifikalara sahiptir.

Özellikle Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanında uzmanlaştıktan sonra 2019 yılı itibariyle Ersoy Avukatlık Bürosu’nda  avukatlık hayatına devam etmektedir.

İş Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku  alanlarında yoğun çalışmaları olmuş ve bu alanlarda uzmanlaşmıştır.